• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YEDPA TİCARET MERKEZİNE AUTOMECHANİKA’YA  BÜYÜK İLGİ

YEDPA TİCARET MERKEZİNE AUTOMECHANİKA’YA BÜYÜK İLGİ

Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika İstanbul Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı) 9-12 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. YEDPA Ticaret merkezinin hem resmi destekçi hem de katılımcı olarak yer aldığı fuarda otomotiv tedarik sanayinde faaliyet gösteren yerli üreticilerle dünya otomotiv sektörünün temsilcileri bir araya getirdi. Fuarda […]

Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika İstanbul Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı) 9-12 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

YEDPA Ticaret merkezinin hem resmi destekçi hem de katılımcı olarak yer aldığı fuarda otomotiv tedarik sanayinde faaliyet gösteren yerli üreticilerle dünya otomotiv sektörünün temsilcileri bir araya getirdi. Fuarda katılımcı ve ziyaretçilere dağıtılan YEDPA HABER dergisinin Mart&Nisan sayısı fuarda beğeni aldı.

Fuarda YEDPA Ticaret merkezi yönetim kurulu üyesi Mustafa Öz, fuara bir çok yerli ve yabancı firmanın olması ve Türkiye geneli fuara ve YEDPA Standına olan ilgi sevindiricidir. Bu organizasyonlarda yer almamız YEDPA’nın daha iyi noktalara taşınmasına katkı sağlayacağını belirti.

YEDPA Ticaret merkezinin katılmasının yanı sıra YEDPA’da faaliyet gösteren BANKOSAN OTOMOTİV,ATY OTOMOTİV,OYTAŞ,EMA OTOMOTİV,TUNÇ OTOMOTİV,BAŞAK FİLTRE,FKK GÜNEY GÜNEY OTO,CEYLAN OTO gibi firmalar ve YEDPA’lı iş adamları fuarı ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?