• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YEDPA Ticaret merkezi Automechanika 2016’da yerini aldı…

YEDPA Ticaret merkezi Automechanika 2016’da yerini aldı…

Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika İstanbul (Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı), 7 Nisan itibariyle kapılarını ziyaretçi ve katılımcılarına açtı.   Bu yıl 10’ncusu gerçekleştirilen fuara, YEDPA Ticaret merkezinin resmi destekçi ve katılımcı olarak yer aldı. Fuarda otomotiv tedarik sanayinde faaliyet gösteren yerli üreticilerle dünya otomotiv sektörünün temsilcileri bir araya […]

Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika İstanbul (Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı), 7 Nisan itibariyle kapılarını ziyaretçi ve katılımcılarına açtı.

 

Bu yıl 10’ncusu gerçekleştirilen fuara, YEDPA Ticaret merkezinin resmi destekçi ve katılımcı olarak yer aldı. Fuarda otomotiv tedarik sanayinde faaliyet gösteren yerli üreticilerle dünya otomotiv sektörünün temsilcileri bir araya getirdi.
Fuarda YEDPA Ticaret merkezi yönetim kurulu üyesi İsmail Cem Alican, fuara birçok yerli ve yabancı firmanın olması önemli olduğunu bu organizasyonlarda yer almamız YEDPA’nın daha iyi noktalara taşınmasına katkı sağlayacağını belirti.
YEDPA Ticaret merkezinin katılmasının yanı sıra YEDPA’da faaliyet gösteren BANKOSAN OTOMOTİV, ATY OTOMOTİV,OYTAŞ, TUNÇ OTOMOTİV,ADA GROUP ,FKK GÜNEY GÜNEY OTO,CEYLAN OTO,BIÇAKÇILAR BIÇAKÇILAR OTO YEDEK PARÇA fuarda yerini aldı.
ATY OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. A.Ş STANDI
OTO İSMAİL OTOMOTİV STANDI
OYTAŞ OKUTGEN YEDEK PARÇACILIK TİC.SAN.AŞ. STANDI
TUNÇ OTOMOTİV MAMÜLLERİ TİCARET A.Ş. STANDI
FKK GÜNEY OTO LASTİK SAN.VE TİC.A.Ş. STANDI
ADA GROUP STANDI
BIÇAKÇILAR OTO YEDEK PARÇA STANDI
CEYLAN MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC.A.Ş STANDI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?